Latvia - Riga

Biznesa analītiķis

Full-time - Engineering
Amata pienākumi
- Pārstāvēt klienta intereses mūsu programmatūras ražošanas komandā kā produkta īpašniekam
- Strādāt ciešā sadarbībā ar klientu, izzinot, aprakstot un saskaņojot biznesa prasības
- Veikt sistēmas prasību un specifikāciju uzturēšanu
- Veikt lietotāja dokumentācijas sagatavošanu un uzturēšanu, atsauču nodrošināšanu lietotājam
- Strādāt profesionālā izstrādes komandā, sekojot Agile labajai praksei

Mēs sagaidām
- vismaz 3 gadu pratisko pieredzi sistēmanalīzē vai biznesa prasību apkopošanā
- izcilas aktīvās komunikācijas prasmes
- izpratni par informācijas sistēmu izstrādes, ieviešanas un ekspluatācijas procesiem, izmantojot Agile pieeju
- teicamas latviešu un labas angļu valodu prasmes

Kā papildus priešrocību uzskatīsim pieredzi mobilo lietotņu izstrādes projektos.

Mēs piedāvājam
Piedalīties liela, tehnoloģiski izaicinoša projekta realizācijā
Darbu profesionālā projekta komandā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un sekojot Agile labajai praksei
Mūsdienīgus darba apstākļus starptautiskā kompānijā
Apmaksātu autostāvvietu
Veselības apdrošināšanu
Izaugsmes iespējas

Atalgojums par pilnu slodzi: no 2500 līdz 2800 eiro/ bruto. Atalgojuma līmenis tiek noteikts izvērtējot kandidāta līdzšinējo pieredzi, profesionālo sniegumu un citas ar vakanci saistītās kompetences.